شنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۶:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۲۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

اهمیت میزبانی مسابقات بوکس بزرگسالان کشور فراملی است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان گفت: اهمیت میزبانی مسابقات بوکس بزرگسالان کشور فراملی می‌باشد و ارزش گذاری برای معرفی توانمندی‌ها، ظرفیت و پتانسیل مثبت و ناب استان مرزی سیستان و بلوچستان خواهد بود.

اهمیت میزبانی مسابقات بوکس بزرگسالان کشور فراملی است
(شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۶:۴۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ صبح امروز /شنبه/ نشست تخصصی در خصوص برگزاری "میزبانی بوکس بزرگسالان کشور" انتخابی تیم ملی به ریاست رحمدل بامری، معاون سیاسی اجتماعی استانداری و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، رئیس و اعضای شورای شهر و رئیس و اعضای هیئت بوکس استان در محل استانداری برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در خصوص این میزبانی ارزشمند بیان کرد: از طریق این رویداد ملی و مهم می توانیم به همه کشور ثابت کنیم که سیستان و بلوچستان از امن ترین نقاط کشور محسوب می‌شود و این میزبانی بهترین فرصت است.

وی افزود: تعامل، همکاری و حمایت های مضاعف و جهادی تمام دستگاه‌های اجرایی سراسر استان سیستان و بلوچستان را می‌طلبد که با استفاده بهینه از این میزبانی ملی، چهره واقعی و مثبت استان را به تصویر بکشیم.

معاون استاندار خاطرنشان کرد: معرفی ظرفیت ها و پتانسیل استان در حوزه های مختلف از فضای گردشگری و صنایع دستی و پروژه های مهم عمرانی گرفته تا توانمندی هنرهای ناب زنان و مردان این سرزمین، فرصت طلایی در جهت بهره‌مندی از شبکه های سه و ورزش سیمای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

رحمدل بامری گفت: تشکیل کمیته های مختلف با مدیریت قوی، این امکان را ایجاد خواهد کرد که در کنار این میزبانی ارزشمند، اهداف مهم تری را نیز در راستای توسعه سیستان و بلوچستان رقم بزنیم.

وی اظهار داشت: با اهدای صنایع دستی بی نظیر و هدایای فرهنگی به ورزشکاران و مهمانان ملی، استفاده بهینه جهت معرفی شاخص ها و ظرفیت های ناب سیستان و بلوچستان داشته باشیم.

ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست، آماری از افتخارات کسب شده توسط ورزشکاران استان در هفته گذشته ارائه کرد و افزود: مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان و انتخابی تیم ملی از تاریخ 26 اردیبهشت لغایت 3 خرداد ماه به میزبانی زاهدان در مجموعه ورزشی امام علی علیه السلام برگزار می شود.

وی گفت: حدود 500 نفر شرکت کننده ، کادر فنی و داوران در استان حضور پیدا میکنند و این فرصتی مناسب جهت معرفی جاذبه ها و فرهنگ استان است و برای رسیدن به این هدف تمامی دستگاه های اجرایی باید همکاری کنند و پای کار بیایند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: برای اینکه این میزبانی به نحو عالی انجام شود تقسیم کار صورت گرفته و وظایف هر دستگاه مشخص شده است.

ادهم کرد گفت: برگزاری چنین میزبانی هایی در استان سیستان و بلوچستان سبب کشف استعدادها و همچنین کسب تجربه ورزشکاران استان جهت حضور در رقابتهای جهانی و آسیایی می شود.

لازم به ذکر است؛ در پایان وظایف محوله به هر دستگاه توسط معاون سیاسی و اجتماعی استاندار مشخص شد و از تمام مدیران دستگاه های اجرایی خواست تمام توان خود را جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این رقابتها بکار گیرند.


تعداد بازدید : ۱,۲۸۶
(شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۶:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید