دوشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۰۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

خون تشیع و تسنن برای حفاظت از این مرز بوم همواره در هم آمیخته

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خون تشیع و تسنن برای حفاظت از این مرز بوم همواره در هم آمیخته و این را می توان در تعدد شهدای اهل سنت استان دید.

خون تشیع و تسنن برای حفاظت از این مرز بوم همواره در هم آمیخته
(دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۴۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل بامری روز دوشنبه در دومین اجلاسیه شهدای طلبه و روحانی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: نقش روحانیت، علما و هادیان در همه تاریخ و اعصار به ویژه در پیروزی انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی افزود: اگر در همه برهه ها توانستیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و چهل و سومین سال از انقلاب را تجربه و دشمن را سرنگون کنیم به برکت خون شهدا و روحانیت بوده است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اگر امروز توانستیم در همه صحنه ها بدرخشیم قطعاً به خاطر رشادت های این سنگربانان، سنگرسازان و محافظان دین و شریعت است.

وی با اشاره به خدمات سپاه و بسیج خاطرنشان کرد: از همه نیروهای نظامی و انتظامی امنیتی در جای جای این استان و کشور که برای حمایت از مظلومان درخشیدند تشکر می کنم.

بامری تاکید کرد: علما همواره مدافع و حافظ خون شهدا هستند و امروز نیز در آماج حملات دشمن قرار دارند.

وی با بیان اینکه امروز علما یک دژ مستحکم در مقابل دشمن هستند تاکید کرد: دشمن به خاطر اینکه نمی تواند این دژ مستحکم را خراب کند همواره علما را مورد حمله قرار می دهد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: علما پاسبانان حریم دین و سنگر بانان انقلاب بوده و روحانیون ما اعم از تشیع و تسنن همواره برای حفاظت از این مرز و بوم جانفشانی کرده اند.

وی ادامه داد: امروز بر ماست که مسیر ایثار و شهادت را زنده نگه داشته و راه خود را بر این محور ماندگار شکل دهیم.

تعداد بازدید : ۱,۱۳۷
(دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید