پنج شنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۲۲:۱۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۸۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

راه یکی از مهم ترین اولویت های سیستان و بلوچستان است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ظرفیت ها و وسعت زیاد استان، راه؛ یکی از مهم ترین اولویت های این خطه به شمار می رود.

راه یکی از مهم ترین اولویت های سیستان و بلوچستان است
(پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۲:۱۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی عصر پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات حوزه راه های استان اظهارداشت: یکی از موضوعات اصلی ما راه؛ است و این مهم را می توان در آمار بالای مرگ و میر در تصادفات جاده ای دید.

وی راه؛ را اولویت نخست توسعه سیستان و بلوچستان دانست و افزود: باید از ظرفیت ها و اعتبارات برای ساخت راه در استان بهره گرفت تا هر چه سریعتر  شاهد توسعه استان و رونق حمل و نقل جاده ای و کاهش تلفات انسانی  در این منطقه باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به خرابی راه ها در استان می توان گفت اگر به آنها نرسیم، به اندازه کرونا از ما کشته خواهد گرفت.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه لازم است پروژه های حوزه راه را با سرعت بیشتری کار کنیم خاطرنشان کرد: پروژه های راه در استان نیاز به کار جهادی دارد چراکه هر جا جهادی کار کردیم شاهد پیشرفت بیشتری بودیم.

وی پروژه راه از جنس پروژه های بزرگی دانست که چشم مردم به دنبال تکمیل آنها است لذا باید سریعتر انجام شود.

مدرس خیابانی تصریح کرد: مردم از مدیران مطالبه جدی کنند چراکه امروز هیچ بهانه ای برای تعطیلی پروژه ها نداریم.

وی بیان کرد: بایدتمام موانع اجرایی پروژه های راه برطرف شود چراکه این پروژه ها از  جنس پروژه های حیاتی در استان است.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: شاهدیم پل هایی در جنوب استان سالها راکد مانده بود، امروز در حال ساخت است و در آینده ای نه چندان دور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بیشترین کشته در ایام پایانی سال در محور خاش به زاهدان اتفاق افتاده که ضرورت توسعه راه در جنوب را چند برابر خواهد کرد.

مدرس خیابانی با تاکید بر اهمیت نظارت بر پروژه ها تصریح کرد: با توجه به تمرکز پروژه‌های استان در شرکت توسعه و زیر ساخت باید روزانه پروژه‌ها رصد با یک مکانیسم قدرتمند کنترل شده تا در وقت و هزینه صرفه جویی شود.


تعداد بازدید : ۱,۲۰۰
(پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۲:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید