چهارشنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ / ۲۳:۱۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۵۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

رسانه های سیستان وبلوچستان بر عملکرد دستگاه های اجرایی نظارت کنند

استاندار سیستان وبلوچستان با تاکید بر اینکه مطالبه گری باید با عقلانیت و ارائه راهکار جهت اصلاح امور همراه باشد، گفت: رسانه های استان بر عملکرد دستگاه های اجرایی نظارت کنند.

رسانه های سیستان وبلوچستان بر عملکرد دستگاه های اجرایی نظارت کنند
(چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱) ۲۳:۱۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی “استاندار” در گفت وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به تأکیدی که پیش از این نیز مبنی بر نظارت رسانه‌ها بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان سیستان و بلوچستان داشته‌ام اعلام می‌شود همه دستگاه‌های اجرایی استان وظیفه همکاری با رسانه‌ها خصوصاً صدا و سیما را دارند.

وی با اشاره به پخش برنامه «تلنگر» شبکه استانی «هامون» و در خواست مجوز ورود خبرنگاران به ادارات و دستگاه‌های اجرایی تصریح کرد: مسئولین باید در حیطه وظایف خود مشکلاتی را که مردم و خبرنگاران منعکس می‌کنند را بررسی و رفع کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه مطالبه گری باید با عقلانیت و ارائه راهکار جهت اصلاح امور همراه باشد، اظهار کرد: مطالبه گری بر پایه فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر استوار است و در آن علاوه بر شناخت و بیان مشکل باید به ارائه راه حل و راهکار و تلاش برای رفع مشکل نیز پرداخته می‌شود.

وی افزود: رسانه‌ها در تمامی جوامع جریان ساز و روشنگر هستند و به عنوان چشمان بیدار و زبان گویای جامعه، نقش برجسته‌ای را در زمینه نظارت و آگاهی بخشی بر عهده دارد.

مدرس خیابانی با اشاره به اینکه خبرنگاری یک مسئولیت مهم اجتماعی است، ادامه داد: در دنیای نوین امروز و در عصر پویایی اطلاعات و شتاب سریع تحولات، نقش و اهمیت کلیدی خبر، خبرنگاری و رسانه بر هیچکس پوشیده نیست.

تعداد بازدید : ۱,۱۴۶
(چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱) ۲۳:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید