سه شنبه / ۷ دی ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۷۷۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

استفاده از همه ظرفیت‌ها برای مبارزه با مواد مخدر بسیار ضروری است

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه استفاده از همه ظرفیت‌ها برای مبارزه با مواد مخدر بسیار ضروری است، گفت: نقش رسانه، فرهنگ‌سازی‌، انتقال موضوعات و شناخت در بحث مبارزه با مواد مخدر دارای اهمیت است.

استفاده از همه ظرفیت‌ها برای مبارزه با مواد مخدر بسیار ضروری است
(سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰) ۱۲:۰۳

حسین مدرس خیابانی شامگاه دوشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) اظهارداشت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر اگر تمامی دستگاه‌ها به وظایفشان به خوبی عمل نکنند همه فشار برروی قوه قهریه، سیستم‌های انتظامی و مرزبانی خواهد بود که این اتفاق قابل قبول نیست. 

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش، صدا و سیما و فرمانداری‌ها برای مبارزه با مواد مخدر باید مصمم و قوی وارد میدان شوند. 

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همه اعضای شورای کمیسیون مبارزه با مواد مخدر استان باید برای ایجاد کارخانه استحصال دارو از این مواد در جهت جذب سرمایه‌گذار تلاش کنند.
 
وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد کار اجرایی و ۵۰ درصد نقش رسانه در پیشبرد امور دارای اهمیت است، اظهارداشت: صداوسیما و رسانه در بحث مبارزه با مواد مخدر جایگاهشان بسیار راهبردی و دارای اهمیت است.

تعداد بازدید : ۴۷۹
(سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰) ۱۲:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید